מרכז המידע לפינוי דיירים 072-33-222-33

ניהול נכסים בשיטת 'השכרה בטוחה ושקטה'

"מרבה נכסים, מרבה דאגה" (מסכת אבות, פרק ב' משנה ז')
כולנו מכירים את הציטוט הנ"ל ממסכת אבות אך חלקנו יודה שלא רק "מרבה נכסים" טרוד בענייני הנכס אלא אפילו אדם שמשכיר דירה אחת בסך הכל עשוי למצוא עצמו טרוד ומטורטר בניהול הנכס.
 
מי מבינכם שהשכיר נכסים אי פעם, מבין את הקושי העצום של התנהלות שוטפת מול שוכרים.
 
השכרת נכס כוללת לא מעט התעסקויות כגון: איתור שוכר נכון, בדיקת רקע לשוכרים, החתמתו על הסכם שכירות שמכסה אתכם, לקיחת ערבויות מתאימות, התנהלות שוטפת מולו במהלך השנה (ליקויים, תיקונים, הפרות), גביית תשלום וסיום הסכם השכירות במועד ולאחר שקיבלנו את הנכס כפי שנמסר.

ניהול נכסים בשיטת 'השכרה בטוחה ושקטה' – אז מה זה אומר?

מאחר ולמשרדנו ניסיון רב בהתנהלות מול שוכרי דירות ונכסים מסחריים, אנו מעניקים לבעלי נכסים שירות של 'השכרה בטוחה ושקטה' הנועד לתת לכם ביטחון גמור בהשכרת הנכס ושקט מוחלט מהשוכר לאורך כל תקופת השכירות ואחריה.

למי מתאים שירות של ניהול נכסים?

בעבר התקבעה תפיסה על פיה שירות של ניהול נכסים מתאים לכאלו שהינם בעלי נכסים רבים או בעלי נכסים מסחריים וחברות גדולות.

בשנים האחרונות המוצר של "ניהול נכסים" הפך לנחלתו של הציבור הרחב וככזה שלא צריך להיות בעלים של נכסים רבים על מנת ליהנות ממנו.

אנשים רבים שלחלקם ניסיון רע עם שוכרים, בוחרים בשקט ובשלווה ששירות של ניהול דירות להשכרה יכול להעניק להם אף אם יש דירה אחת בלבד אותה הם משכירים.

השכרה פסיבית – מה אנו מציעים במסגרת ניהול הנכס?

אנו מלווים באופן שוטף בעלי נכסים רבים (דירות מגורים ונכסים מסחריים),  ועושים בעבורם את כל הדרוש בטיפול בנכס ובשוכרים עד כדי מצב שבעל הנכס כלל לא מכיר את השוכר.
 
השירות כולל בין היתר את הטיפול בנושאים הללו:
 • איתור שוכרים.
 • ביצוע בדיקות רקע מקיפות לשוכרים.
 • החתמת השוכרים על הסכם שכירות מותאם שיגן עליכם.
 • לקיחת ערבויות מתאימות (ערבים, פקדונות, צ'קים בנקאיים).
 • טיפול ומענה שוטף מול השוכר (טיפול בליקויים כגון: דוד שמש, מזגן, נזילות, תיקונים שונים – השוכר לא פונה אליכם לאורך כל תקופת השכירות!!!)
 • גביית תשלומי השכירות השוטפים.
 • טיפול בכלל הביטוחים אותם על השוכר לעשות.
 • טיפול בהחלפת שמו כמחזיק אצל הרשויות ונותני השירותים השונים (חשבון הארנונה בעירייה/מועצה מקומית הרלוונטית, חברת החשמל, תאגיד המים, חברת הגז וכו').
 • טיפול בהפרות השוכר ושליחת מכתבי התראה ככל ויש צורך.
 • פינוי השוכר באמצעות תביעה לפינוי מושכר במידת הצורך ללא עלות!
 • התנהלות מול השוכר לאחר תום תקופת השכירות כולל מסירת מפתחות, בדיקת קיום החוזה והשבת הערבויות.

למאמר באתרנו הסוקר מכלול של בדיקות רקע לשוכרים >>>

ניהול נכסים הנותן מענה של 360 מעלות לבעל הנכס – הכנסה פסיבית אמיתית

השירות אותו אנו מציעים פוטר אתכם לחלוטין מהתעסקות מול השוכרים והופך את דמי השכירות להכנסה פסיבית של ממש כך שבאמצעות הליווי שלנו אתם יכולים כלל לא להכיר את השוכרים עד כדי כך שבמידה ואינכם מעוניינים, השוכרים כלל לא ידעו מה מספר הטלפון שלכם!

כך אנו הופכים את ההכנסה משכר הדירה לפסיבית באמת וללא כל אינטראקציה מול השוכר.

למשרדנו ניסיון רב בהתנהלות מול שוכרים ואנו הבעלים של אתר זה, פורטל המידע לפינוי שוכרים ודיירים ולאורך השנים כמעט ואין סיטואציה שלא נתקלנו מול שוכרי נכסים.
 
במידה וגם לכם נמאס מהתעסקות שוטפת בנכס ואתם רוצים להפוך את ההכנסה משכירות לפסיבית לחלוטין ללא היכרות עם השוכר ובלי לקבל ולו טלפון אחד לאורך כל השנה – אתם מזומנים לפנות למשרדנו להצעת מחיר ייעודית המתאימה לכם >>> 072-3322233.
 

שתפו:

זקוקים לייעוץ מקצועי?

השאירו פרטים: