מרכז המידע לפינוי דיירים 072-33-222-33

אודותינו

פורטל המידע

גולשים יקרים, סביר להניח שאם הגעת לפורטל מידע זה, אתם ניצבים בפני סיטואציה בה הנכם מעוניינים לפנות דייר המתגורר בנכס היקר שלכם, קניינכם הפרטי, והוא עושה בו ככל העולה על רוחו.

עד שנת 2009, אדם שרצה לפנות דייר מביתו נתקל במציאות קשה בה יושב שוכר בביתו, מפר את הסכם השכירות ועל מנת להוציאו כחוק, הוא נדרש להגיע להליכים שנמשכו כשנה וחצי בממוצע ועלו עשרות אלפי שקלים של שכר טרחה, כמו במדינות רבות ומתקדמות בעולם. 

בשנת 2008 תיקן המחוקק הישראלי את העוול העצום שנגרם לבעלי הדירות ובתקנות סדר הדין האזרחי, תשמ"ד, פרק ט"ז 3: תביעה לפינוי מושכר, הסדיר הליך יעיל, זול וזריז מאד שנועד לתת סעד דחוף לכל אותם המקרים בהם דייר אינו מפנה את הנכס חרף הפרותיו או סיום תקופת השכירות.

הליך של פינוי מושכר כולל פרטים, ידע וניסיון רבים על מנת שההליך יבוצע במהירות האפשרית ובסופו תקבלו חזרה את מפתחות ביתכם.

במידה ותביעה לפינוי מושכר אכן מתבצעת בצורה מיומנת ומקצועית, הליך זה עשוי להיות קצר מאד, אפקטיבי ויעיל.

לא כן הדבר כאשר תבעיה זו מתנהלת באמצעות מי שאינו מיומן בתביעות כגון אלו.

בפורטל מידע זה שיתפנו בחלק מהידע הרב שצברנו לאורך השנים בתביעות הפינוי והוא מוגש מטעם עו"ד אילן יששכר ממשרד 'יששכר ושות' – משרד עורכי דין'. 

משרדנו עוסק בתחומי המקרקעין, קניין במקרקעין וליווי משפטי של בעלי דירות ונכסים בשלל תחומי המשפט.

אנו בעלי ניסיון רב בתביעות פינוי מקשת רחבה של סוגי נכסים לרבות דירות, מגרשים, משרדים, חנויות, חניות (כן, זו לא טעות), שוכרי משנה ושותפים בחלק מהמושכר.

משרדנו ליווה אף פינויים קשים וסבוכים עד מאד שהסתיימו במסירת הנכס חזרה לבעליו כשהוא פנוי מחפץ ואדם ולאחר שהוחלף צילינדר מנעול הכניסה לחדש.

אנו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ וייצגנו בעלי נכסים רבים בצפון, בדרום, בירושלים, ביו"ש ובאזור המרכז כמובן.

בנוסף, משרדנו מעניק שירות של 'השכרה שקטה ובטוחה' הכולל ניהול נכסים מלא לרבות שירותי גבייה ותחזוקה.

אנו מלווים בעלי נכסים רבים מהארץ ומחו"ל הנהנים משקט וביטחון מוחלטים תוך התנהלות שוטפת של משרדנו מול השוכרים בכל תקופת השכירות.

שיטת 3 השלבים בפינוי מושכר

01

הגשת תביעת פינוי מהירה בתוך 24 שעות

הגשת תביעת פינוי מושכר לדיירים סרבנים שתוגש בתוך 24 שעות באמצעות עורך דין מומחה בתחום תוך הקפדה על סדרי הדין הרלוונטיים לתביעה זו בלבד על מנת שההליך יתבצע במהירות וביעילות.

02

מימוש פסק הדין לפינוי הדיירים בהוצאה לפועל

במידה והדיירים אינם מפנים את הנכס לאחר קבלת פסק הדין, יש לממשו באמצעות לשכת ההוצאה לפועל בהליך ייחודי לפינוי דיירים, הליך שמבוצע באמצעות קבלני מורשים של לשכת ההוצאה לפועל בלבד בליווי של שוטרי משטרת ישראל שמאבטחים ומבטיחים שהפינוי יבוצע ללא התנגדות – עד להחלפת צילינר דלת הכניסה וקבלת מפתחות הנכס.

03

גביית הכספים אותם חייבים השוכרים

עורכי הדין ייגבו את כלל הכספים אותם חייבים שוכרי הנכס לרבות: הוצאות התביעה וההליך, שכר הדירה שלא שולם, פיצוי מוסכם על פי חוזה השכירות, נזקים אותם גרמו לנכס וכו'.